Giedrė Kazlauskienė

Psichologė, psichoterapeutė

Esu Giedrė – psichologė, psichoanalitinės krypties psichoterapeutė kandidatė, nuoširdus, patikimas ir atviras žmogus. Esu tikra, kad santykyje atsiskleidžia žmogaus galios, kurios padeda pažinti save, augti ir sveikti. Dirbdama tikiu, kad turime vidinius išteklius galinčius padėti susitvarkyti su gyvenimo įvykiais, tereikia tik pamėginti jų paieškoti. Žmogus savyje talpina daugiau nei pats žino. Mano darbas – padėti suprasti kaip ir kur. Kviečiu kartu ieškoti savo kelio.

Privačia psichologo praktika užsiimu nuo 2018 metų.

Domiuosi efektyviausiais psichoterapiniais gydymo būdais, šioje srityje nuolat gilinu savo žinias.

Teikiu individualią psichoterapiją bei psichologines konsultacijas žmonėms, kurie susiduria su panikos atakomis, nerimu, emociniais sunkumais, savivertės problemomis, prislėgtumu išgyvenant krizes ir netektis, susiduriant su kitais gyvenimo iššūkiais, ir kai tiesiog darosi per sunku.

Domėjimosi sritys: nerimas, sunkūs jausmai, savęs ir prasmės paieškos, savivertė, trauminės patirtys, kriziniai išgyvenimai (netektys, skyrybos ir kt.), tarpasmeniniai santykiai.

Kompetencija

2020 m. – iki dabar Psichoanalitinė psichoterapija. (Vilniaus Universitetas)

2018 m. psichologijos Magistro mokslinis laipsnis (MRU)

2008 m. psichologijos Bakalauro laipsnis (VPU)

Profesinė patirtis

2019 m. – iki dabar. Individuali veikla, psichologinis konsultavimas

2018 -2022 m. dirbu su vaikais, paaugliais bei šeimomis (psichologė privačiose organizacijose bei valstybinėse mokymo įstaigose).

2019 m. – savanorė Vilniaus psichikos sveikatos centre.

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku