lt en

Socialinės iniciatyvos

VŠPC nuo įsikūrimo siekia plėtoti ir įvairias socialines iniciatyvas: mes stengiamės teikti konsultacijas žmonėms, negalintiems apmokėti visos psichoterapinės konsultacijos kainos.

Mes siekiame suteikti galimybę gauti ilgalaikę psichoterapinę ir psichologinę pagalbą vaikams, patyrusiems sunkias emocines traumas: netektis, smurtą, nepriežiūrą, atstūmimą. Vaikai, turintys tokias patirtis, auga mokydamiesi išgyventi pavojingame ir priešiškame pasaulyje. Jie dažnai renkasi išgyvenimo strategijas, kurios stabdo jų raidą, gilina nesėkmes mokyklose ir santykiuose: visišką emocinį užsisklendimą, naikinantį elgesį, nukreiptą į aplinką ar save, ir pan. Skirdami 1,2 % Vilniaus šeimos psichologijos centrui, jūs sudarėte galimybes gauti taip reikalingą pagalbą vaikams, kurie patys negali susidoroti su savo siaubu ir tampa savo paties priešais, o jų tėvai ar globėjai neturėjo galimybės sumokėti visos psichoterapinių konsultacijų kainos.

Nuo VŠPC veiklos pradžios 20 vaikų ir jaunuolių gavo ilgalaikę psichoterapinę pagalbą (o jų tėvai ar globėjai – konsultacijas) nemokamai ar už socialinę kainą. Suteikta 700 konsultacijų vaikams ir paaugliams, 43 konsultacijos tėvams ir šeimoms, 126 konsultacijos jaunuoliams ir suaugusiems. 50,5 proc. konsultacijų kainos padengėme įstaigos lėšomis, tad jūsų prisidėjimas yra labai svarbus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2% Vilniaus šeimos psichologijos centrui! Jūs kartu su mumis prisidėjote prie galimybės padėti šiems vaikams integruotis į visuomenę ir realizuoti savo įgimtas galimybes, mažinti stigmą, skatinti pagarbą žmogaus orumui, toleranciją, integraciją ir deinstitucionalizaciją.

Konsultacijos už socialinę kainą 869 konsultacijos.

1,2%

Vilniaus šeimos psichologijos centras teikia ilgalaikę psichoterapiją gilias psichologines traumas patyrusiems, elgesio ar emocinių sunkumų turintiems vaikams, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių sumokėti visą konsultacijų kainą.

Jūsų skiriami 1,2% padeda šiems vaikams susidoroti su savo siaubu, realizuoti įgimtas galimybes ir integruotis į visuomenę.

Mūsų rekvizitai 1,2% paramai

Įstaigos pavadinimas: VŠĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“

Įstaigos kodas: 302660296

Bankas: SEB bankas

Banko sąskaitos nr.: LT50 7044 0600 0772 4763

Susisiekite su mumis:

Konsultacijos už socialinę kainą 869 konsultacijos.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku