lt en

1,2 % parama

Jau 10 metų Vilniaus Šeimos psichologijos centras (VŠPC) padeda žmonėms, išgyvenantiems emocinius sunkumus.

Kasmet suteikiame ne mažiau 100 gyvybiškai svarbių konsultacijų už sumažintą kainą krizes patiriantiems vaikams, paaugliams, šeimoms. Lietuvos žmonių dėka 2021 metais tokių konsultacijų buvo net 542.

Suteikite 1,2 % nuo Gyventojų pajamų mokesčio mūsų psichologijos centrui, nes mes visi drauge galime padaryti dar daugiau.

 

 

Už jūsų paramą suteikta 1411 konsultacijų

1,2 %

Vilniaus šeimos psichologijos centras teikia ilgalaikę psichoterapiją gilias psichologines traumas patyrusiems, elgesio ar emocinių sunkumų turintiems vaikams, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių sumokėti visą konsultacijų kainą.

Jūsų skiriami 1,2% padeda šiems vaikams susidoroti su savo siaubu, realizuoti įgimtas galimybes ir integruotis į visuomenę.
Nuoširdžiai dėkojame!

Mūsų rekvizitai 1,2 % paramai

Įstaigos pavadinimas: VŠĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“

Įstaigos kodas: 302660296

Bankas: SEB bankas

Banko sąskaitos nr.: LT50 7044 0600 0772 4763

Susisiekite su mumis:

Už jūsų paramą suteikta 1411 konsultacijų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku