lt en

1,2 % parama

Jau 11 metų, kasmet nuo mūsų centro įkūrimo, suteikiame ne mažiau 100 gyvybiškai svarbių konsultacijų už sumažintą kainą krizes patiriantiems vaikams, paaugliams, šeimoms. Matome nuolat augantį poreikį: per pastaruosius dvejus metus suteikėme daugiau nei po 500 konsultacijų už sumažintą kainą.

Skirkite 1,2 % nuo Gyventojų pajamų mokesčio mūsų centrui, nes visi drauge galime padaryti dar daugiau!

Už jūsų paramą suteikta 1942 konsultacijų

1,2 %

Vilniaus šeimos psichologijos centras teikia ilgalaikę psichoterapiją gilias psichologines traumas patyrusiems, elgesio ar emocinių sunkumų turintiems vaikams, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių sumokėti visą konsultacijų kainą.

Jūsų skiriami 1,2% padeda šiems vaikams susidoroti su savo siaubu, realizuoti įgimtas galimybes ir integruotis į visuomenę.
Nuoširdžiai dėkojame!

Mūsų rekvizitai 1,2 % paramai

Įstaigos pavadinimas: VŠĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“

Įstaigos kodas: 302660296

Bankas: SEB bankas

Banko sąskaitos nr.: LT50 7044 0600 0772 4763

Susisiekite su mumis:

Už jūsų paramą suteikta 1942 konsultacijų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku