Išvykusiems.lt

Nuotolinė psichologinė pagalba svetur gyvenantiems lietuviams

 • VšĮ Vilniaus šeimos psichologijos centras vykdo iniciatyvą „Išvykusiems.lt“, kurios tikslas teikti psichologinę pagalbą emigracijoje gyvenantiems lietuviams.

Psichologinė pagalba be sienų

Psichologinės konsultacijos be sienų vyksta internetu ir teikiamos nepriklausomai nuo žmogaus buvimo ar gyvenamosios vietos visame pasaulyje.
Mūsų centro specialistai – šeimos, vaikų ir paauglių bei suaugusiųjų psichologai ir psichoterapeutai yra pasirengę suteikti greitą ir profesionalią psichologinę pagalbą:

 • Šeimoms ir poroms
 • Užsienyje gyvenantiems paaugliams nuo 14 m.
 • Paauglių bei vaikų tėvams
 • Suaugusiems

Konsultacijos be sienų vyksta nuotoliniu būdu vaizdo skambučiu naudojant Skype bei kitas internetiniam bendravimui skirtas programas.
Mus pasieksite:
Laura Tamulevičė +49 162 5118019 ir +370 650 27215
Skype: lauratamulevice
Messenger: Laura Tamulevice
WhatsApp: +370 65027215
Viber: Laura Tamulevice +370 65027215

 

Krizinė pagalba vaikams

Emigracijoje esantys vaikai ir paaugliai dėl pasaulį apėmusios koronaviruso situacijos gali išgyventi sumišusius ir intensyvius nerimo, liūdesio, pasimetimo, nežinomybės jausmus. Mažus vaikus labai veikia pokyčiai jų įprastoje rutinoje ir tėvų elgesyje bei emocinėje būsenoje. Paaugliai jau ir patys stebi dinamiškai besikeičią situaciją. Visame pasaulyje įvedamos karantino sąlygos skatina socialinę izoliaciją ir atskirtį nuo savo bendraamžių, o emigracijoje esantys vaikai ir paaugliai ir taip dažnai yra tarpinėje būsenoje, kuomet ryšiai su Lietuvoje esančiais draugais jau būna susilpnėję, o naujoje šalyje jie dar nėra tokie stiprūs ir artimi, kad į juos būtų galima atsiremti. Be to, dažnai vaikams ir paaugliams, o taip pat jų tėvams yra lengviau kreiptis pagalbos jų gimtąja kalba. Mūsų centro specialistai – vaikų ir paauglių psichologai ir psichoterapeutai yra pasirengę suteikti greitą ir profesionalią psichologinę pagalbą emigracijoje esantiems vaikams nuo 14 m., taip pat paaugliams ir vaikų tėvams nuotoliniu būdu.

Kreipkitės, jei:

 • stebite savo vaiko nuotaikos ilgalaikius ar situacinius pokyčius: dažnus ir intensyvius nerimo, liūdesio, panikos, pykčio, prislėgtumo ir kitus sudėtingus jausmus;
 • stebite savo vaiko elgesio pokyčius: agresyvumą, taisykles laužantį elgesį, impulsų nevaldymą arba jų perdėtą kontrolę;
 • stebite savo vaiko socialinius, bendravimo sunkumus, socialinį nerimą, socialinių ryšių vengimą;
 • įtariate, kad Jūsų vaikui pasireiškia potrauminio streso požymiai (dirglumas, įkyrūs prisiminimai apie trauminį įvykį, su juo susijusių situacijų vengimas);
 • norite pasitarti, kaip padėti savo vaikui išgyventi sudėtingą krizinę situaciją, adaptuotis prie naujų pokyčių;
 • norite pasitarti su specialistu dėl kitų vaiko elgesio / ar emocinių sunkumų;
 • siekiate, kad Jūs arba Jūsų vaikas gautų profesionalią pagalbą gimtąja kalba iš vaikų ir paauglių specialistų, kurie turi ilgalaikę patirtį teikdami psichologinę pagalbą įvairių emocinių, elgesio, bendravimo sunkumų turintiems vaikams ir paaugliams.
Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku