Išvykusiems.lt

Nuotolinė psichologinė pagalba svetur gyvenantiems lietuviams

  • VšĮ Vilniaus šeimos psichologijos centras inicijuoja ir vykdo projektą „Išvykusiems.lt“, kurio tikslas sukurti psichologinės pagalbos priemonę savarankiškam naudojimuisi emigracijoje gyvenantiems lietuviams.

Projekte įgyvendinamos dviejų tipų veiklos

  • Teikiama psichologinė pagalba emigracijoje gyvenantiems lietuviams nuotoliniu būdu, konsultuojant suaugusius, poras ir paauglius internetu. Detalesnė informacija el paštu laura@seimospsichologija.lt ir telefonu +37065027215 Laura Tamulevičė (plačiau)
  • Psichologinės pagalbos priemonės nuotoliniu būdu vystymas ir diegimas, kuris apima pilotinį tyrimą psichologinių bei emocinių poreikių išaiškinimui bei psichologinės pagalbos modelio vystymą. Numatoma, kad psichologinės pagalbos modelis apims tokias priemones: šviečiamąsias informacines priemones, psichologinės bei emocinės savipagalbos priemones, profesionalią psichologinę pagalbą pagal poreikius. Savipagalbos priemonės bus diegiamos ir naudojamos internetinėje erdvėje, informacinių technologijų pagalba.

Kviečiame prisijungti prie projekto įgyvendinimo ir užpildyti anketą, skirtą iš Lietuvos emigravusiems žmonėms. Jūsų atsakymai padės mums geriau suprasti, kokia psichologinė informacija ir pagalba yra aktuali išvykusiems iš Lietuvos arba besiruošiantiems išvažiuoti gyventi svetur.

Kviečiame prisidėti prie projekto

Apsilankyti: www.isvykusiems.lt
  • Dalinantis informacija apie projektą;
  • Dalyvaujant apklausoje ir formuojant informacinį svetainės turinį;
  • Prisijungiant prie projekto renginių organizavimo svetur;
  • Paremiant projektą finansiškai ir padedant pagalbą teikti visiems, kuriems to reikia.
Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku