lt en

Apie mus

Teikiame kvalifikuotą psichologinę ir psichoterapinę pagalbą visai šeimai

Nuo 2011 m. VšĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“ teikia kvalifikuotą psichologinę pagalbą tėveliams, vaikams ir paaugliams, suaugusiems, šeimoms ir poroms.

Centre taip pat rengiami kvalifikacijos kėlimo seminarai, teikiama profesinė priežiūra specialistams. Patyrę specialistai prisideda prie VŠPC kaip šeimos ir vaikų psichoterapijos kompetencijų centro veiklų įgyvendinimo.

Jaukiose patalpose dirbama nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, komanda nuolat bendradarbiauja ir vysto savo kompetencijas, tobulindama veiklos sritis ir jas papildydama naujais klientų poreikio suformuotais užsiėmimais.

VŠPC misija

Mes padedame šeimai rasti drąsos patikėti savimi ir savo resursais tam, kad įveikti problemas.

VŠPC tikslas

Padėti šeimos nariams kurti darnius, saugius santykius su savimi ir kitais.

VŠPC vizija

Tapti šeimos ir vaikų psichoterapijos kompetencijų centru Lietuvoje, suteikiant reikalingą kompleksinę pagalbą visai šeimai ir jos nariams, kad spręsti šeimos arba individualias problemas panaudojant ir jų resursus / stiprybes.

Turime du padalinius

Apie mus

Šeimų ir suaugusiųjų padalinys

Įsikūręs pirmose VŠPC patalpose, Šeimų ir suaugusių padalinys teikia suaugusiems ir šeimoms skirtas psichologines bei psichoterapines paslaugas. Šalia individualių konsultacijų suaugusiems vyksta porų ir šeimų konsultacijos, atliekama šeimos santykių diagnostika. Padalinio kolektyvą sudaro patyrę suaugusiųjų ir šeimos terapijos specialistai, atstovaujantys humanistinę, egzistencinę, geštaltinę, psichodinaminę bei sisteminę šeimos psichoterapijos kryptis. Šalia šios veiklos padalinyje aktyviai vyksta profesinės kvalifikacijos kėlimo renginiai specialistams bei didelė dalis Centro administracinių darbų.

Apie mus

Vaikų ir paauglių padalinys

2013 metais vasario mėnesį įsikūrė Vaikų ir paauglių padalinys. Jame šiuo metu veikia keturi kabinetai, pritaikyti teikti pagalbą tėvams su kūdikiais, vaikams ir paaugliams, šeimoms. Čia susibūrusi vaikų psichoterapeutų komanda nuolat bendradarbiauja, kelia savo kompetenciją, kuria besivystantį padalinį, matydami bendrą tikslą – siekti Lietuvos vaikų psichikos sveikatos gerinimo, teikiant kokybišką, prieinamą, įvairiapusę psichologinę ir psichoterapinę pagalbą vaikui ir jo aplinkai.

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku