lt en

Šeimos psichologas, psichoterapeutas

Pagalba visai šeimai

Konsultacijos poroms ir šeimoms teikiamos ir nuotoliniu būdu.

Psichologas

Šeimos/poros konsultacija (1,5 val.) 125 eur.

Šeimos konsultacija su dviem psichologais (2 val.) 210 eur.

Psichoterapeutas

Šeimos/poros terapijos sesija su šeimos psichoterapeutu 1,5 val. – 170 eur., 2 val. – 190 eur.

Šeimos/poros konsultacija su psichoterapeutu (1,5 val.) 160 eur., 2 val. – 200 eur.

Šeimos terapijos sesija su dviem terapeutais, vienas iš jų šeimos (2 val.) 230 eur.

* Ypatingais socialiniais atvejais taikomos nuolaidos.
* Konsultacijoms vykstant nuo 18 val., individualių konsultacijų kaina didėja 5-10 eur, šeimos konsultacijų 20-30 eur.

Susisiekite su mumis:

Tel:

+37065027215

El. paštas:

laura@seimospsichologija.lt

Šeimos santykių diagnostika

Šeimos santykių diagnostika – tai 2 konsultacijos su dviem psichoterapeutais (suaugusių ir vaikų), kurių metu vyksta šeimos tarpusavio santykių ištyrimas ir kiekvieno šeimos nario poreikių, galimybių ir motyvacijos keisti tarpusavio santykius įvertinimas.

Prieš pirmą konsultaciją prašome užpildyti klausimyną apie šeimą ir jos poreikius. Konsultacijas skiria 3–4 savaitės tam, kad būtų galima nuosekliau ištirti šeimos santykių dinamiką, atlikti šeimai skirtus namų darbus.
Po konsultacijų pateikiamos rekomendacijos dėl tolesnio darbo su šeimos nariais.

Šeimos santykių diagnostika rekomenduojama, kai šeima susiduria su esminiais tarpusavio santykių sunkumais: dažnais konfliktais, šeimos narių elgesio, emocijų problemomis, nesusikalbėjimu, sudėtingomis skyrybomis; taip pat jei sunkumų patiria jungtinė šeima.

Šeimos ir porų konsultavimas ir psichoterapija

Šeimos konsultacija – tai bendras pokalbis su psichologu. Į konsultaciją gali ateiti sutuoktinių poros, ieškodamos atsakymų į svarbius tarpusavio santykių klausimus, pavyzdžiui bendro gyvenimo tęstinumas, susikalbėjimas, konfliktų sprendimas, įvairios vieno iš sutuoktinių problemos.

Taip pat tėvai, jeigu kyla klausimų dėl vaikų elgesio ir emocijų problemų, jei vyksta skyrybos ar kyla šeimos santykių problemos.

Į šeimos konsultaciją gali ateiti tėvai kartu su vaikais, jeigu kyla tarpusavio įtampa, dažni konfliktai, sutrinka vieno ar kelių šeimos narių elgesys. Visus šeimos narius sieja stiprūs emociniai ryšiai, veikiantys vieni kitus, nes šeima yra tarpusavio jausmų kamuolys, kuriame kiekvienas susijęs su kitais.

Nebūtina, kad šeimos konsultacijoje dalyvautų pilna šeima, užtenka tų šeimos narių, kurie šiuo metu kartu gyvena. Konsultacijų metu psichologas padeda šeimai geriau susikalbėti, suprasti vieniems kitus, išgryninti problemas ir kartu rasti sprendimus. Konsultacijų skaičius priklauso nuo situacijos bei problematikos.

Šeimos psichoterapija savo pobūdžiu panaši į psichologo konsultacijas, tik susitikimus su šeima veda vienas arba du psichoterapeutai, remdamiesi savo psichoterapinės mokyklos gairėmis. Tai gilesnis ir išsamesnis procesas, o trukmė priklauso nuo problematikos (gali būti vienkartinis pokalbis, o gali būti iki 1 metų ir ilgesnės trukmės darbas). Mūsų Centre galima rinktis: sisteminės šeimos terapijos, humanistinės psichoterapijos ir geštalt terapijos kryptis.

Seminarai tėvams

Mūsų specialistai yra parengę ir vedę ne vieną seminarą ypač aktualiomis temomis tėvams. Susitikimo metu tėvai ne tik įgauna daugiau žinių, bet ir turi galimybę pasidalinti patirtimi, gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Seminarus galime vesti ugdymo įstaigose.

Seminarų temas galite siūlyti ir jūs, mūsų siūlomos temos yra šios:

  • Paauglių motyvacija
  • Vaiko raida (normos ir lūkesčiai)
  • Aktyvus klausymas
  • Pykčio valdymo strategijos
  • Vaikų hiperaktyvumas
  • Svarbūs pokyčiai vaiko gyvenime ir tėvų vaidmuo
  • Bendravimas su bendraamžiais ir tėvais paauglystėje
  • Paauglių suicidinis elgesys ir savižala
  • Paauglystės pokyčiai
  • Šiuolaikinės technologijos ir vaikai, paaugliai.

Detalesnė informacija ir registracija el. paštu info@seimospsichologija.lt. Seminaras rengiamas susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui. Seminaro trukmė: 2 ak. val., kaina vienam dalyviui 20 Eur.

Specialistai

Keliame aukštus reikalavimus mūsų specialistams, siekdami užtikrinti aukštą mūsų paslaugų kokybę

VŠPC direktorė, sisteminės šeimos terapijos psichoterapeutė, psichologė

Laura Tamulevičė

Vaikų ir saugusiųjų psichoterapeutas, konsultantas

Remigijus Juškėnas

Psichologė, egzistencinės terapijos praktikė

Ilma Danielienė

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku