lt en

Šeimos psichologas, psichoterapeutas

Pagalba visai šeimai

Psichologas

Šeimos/poros konsultacija (1,5 val) 75 eur.

Šeimos/poros konsultacija su dviem psichologais (2 val) 120 eur.

Psichoterapeutas

Šeimos/poros terapijos sesija su šeimos psichoterapeutu 1,5 val. 150 eur, 2 val. 170 eur.

Šeimos/poros konsultacija su psichoterapeutu (1,5 val) 90 eur.

Šeimos/poros terapijos sesija su dviem terapeutais (2 val.) 170 eur.

Konsultantas

Individuali konsultacija (55 min) 50-90 eur.

* Ypatingais socialiniais atvejais taikomos nuolaidos.
* Konsultacijoms vykstant nuo 18 val., individualių konsultacijų kaina didėja 5-10 eur, šeimos konsultacijų 20-30 eur.

Susisiekite su mumis:

Tel: +370 650 27215

Šeimos santykių diagnostika

Šeimos santykių diagnostika – tai pokalbiai su vienu ar dviem psichoterapeutais, kurių metu vyksta šeimos tarpusavio santykių ištyrimas ir kiekvieno šeimos nario poreikių, galimybių ir motyvacijos keisti tarpusavio santykius įvertinimas.

Tam skiriamos bendros tėvų konsultacijos (1-2 k-jos) ir individualios konsultacijos kiekvienam šeimos nariui (po 3 k-jas) Diagnostikos dalis užbaigiama, kuomet visi šeimos nariai apsilanko jiems paskirtose konsultacijose. Pabaigoje pateikiama diagnostikos išvada (esant poreikiui raštiška forma), kurioje aprašoma esama šeimos santykių situacija, prognostinės tendencijos ir pateikiamas intervencijų planas.

Šeimos konsultavimas ir psichoterapija

Šeimos konsultacija – tai bendras pokalbis su psichologu. Į konsultaciją gali ateiti sutuoktinių poros, ieškodamos atsakymų į svarbius tarpusavio santykių klausimus, pavyzdžiui bendro gyvenimo tęstinumas, susikalbėjimas, konfliktų sprendimas, įvairios vieno iš sutuoktinių problemos.

Taip pat tėvai, jeigu kyla klausimų dėl vaikų elgesio ir emocijų problemų, jei vyksta skyrybos ar kyla šeimos santykių problemos.

Į šeimos konsultaciją gali ateiti tėvai kartu su vaikais, jeigu kyla tarpusavio įtampa, dažni konfliktai, sutrinka vieno ar kelių šeimos narių elgesys. Visus šeimos narius sieja stiprūs emociniai ryšiai, veikiantys vieni kitus, nes šeima yra tarpusavio jausmų kamuolys, kuriame kiekvienas susijęs su kitais.

Nebūtina, kad šeimos konsultacijoje dalyvautų pilna šeima, užtenka tų šeimos narių, kurie šiuo metu kartu gyvena. Konsultacijų metu psichologas padeda šeimai geriau susikalbėti, suprasti vieni kitus, išgryninti problemas ir kartu rasti sprendimus. Konsultacijų skaičius priklauso nuo situacijos bei problematikos.

Šeimos psichoterapija savo pobūdžiu panaši į psichologo konsultacijas, tik susitikimus su šeima veda vienas arba du psichoterapeutai, remdamiesi savo psichoterapinės mokyklos gairėmis. Tai gilesnis ir išsamesnis procesas, o trukmė priklauso nuo problematikos (gali būti vienkartinis pokalbis, o gali būti iki 1 metų ir ilgesnės trukmės darbas). Mūsų Centre galima rinktis: sisteminės šeimos terapijos ir humanistinės psichoterapijos kryptis.

Seminarai tėvams

Mūsų specialistai yra parengę ir vedę ne vieną seminarą ypač aktualiomis temomis tėvams. Susitikimo metu tėvai ne tik įgauna daugiau žinių, bet ir turi galimybę pasidalinti patirtimi, gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Seminarus galime vesti ugdymo įstaigose.

Seminarų temas galite siūlyti ir jūs, mūsų siūlomos temos yra šios:

  • Paauglių motyvacija
  • Vaiko raida (normos ir lūkesčiai)
  • Aktyvus klausymas
  • Pykčio valdymo strategijos
  • Vaikų hiperaktyvumas
  • Svarbūs pokyčiai vaiko gyvenime ir tėvų vaidmuo
  • Bendravimas su bendraamžiais ir tėvais paauglystėje
  • Paauglių suicidinis elgesys ir savižala
  • Paauglystės pokyčiai
  • Šiuolaikinės technologijos ir vaikai, paaugliai.

Detalesnė informacija ir registracija el. paštu info@seimospsichologija.lt. Seminaras rengiamas susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui. Seminaro trukmė: 2 ak. val., kaina vienam dalyviui 20 Eur.

Specialistai

Keliame aukštus reikalavimus mūsų specialistams, siekdami užtikrinti aukštą mūsų paslaugų kokybę

VŠPC šeimų ir suaugusiųjų padalinio vadovė, sisteminės šeimos terapijos psichoterapeutė, psichologė Laura Tamulevičė

Psichologė-psichoterapeutė Marija Bagdonienė

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku