lt en

Toliau didindami galimybes ieškantiems psichologinės pagalbos žmonėms gauti specialistų konsultacijas per atstumą, teikiame šias psichologines paslaugas nuotoliniu būdu: psichologinės konsultacijos suaugusiems, psichologinės konsultacijos poroms, psichologinės konsultacijos šeimoms, psichologinės konsultacijos tėvams, psichologinės konsultacijos paaugliams nuo 14 m. (dėl jaunesnių nei 14 m. vaikų nuotolinių konsultacijų susisiekite su centro vadove Laura Tamuleviče), profesinė priežiūra specialistams.

Taip psichologinės konsultacijos tampa prieinamos gyvenantiems tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Norėdami užsiregistruoti nuotolinei konsultacijai, spauskite žemiau esančią nuorodą.

SVARBU: Dėl didelio su vaikais dirbančių specialistų užimtumo ir šiuo metu susidariusių eilių, prieš registruojantis nuotolinei konsultacijai dėl vaikų ir paauglių būtina susisiekti su pasirinktu specialistu ir aptarti pagalbos teikimo galimybes. Dėkojame!

Registracija suaugusiam asmeniui Registracija nepilnamečiam asmeniui

Susisiekite su mumis:

Laura Tamulevičė mob.:

+370 650 27215 ir +49 162 5118019

El. paštas:

Skype: lauratamulevice

Messenger: Laura Tamulevice

WhatsApp: +370 65027215

Viber: Laura Tamulevice +370 65027215

Apie teikiamas paslaugas internetu

  • Teikiame konsultacijas internetu. Konsultacijos vyksta platformose, skirtose internetiniam bendravimui (Teams, WA, Viber ir kt.)
  • Dėl nuotolinių konsultacijų laiko ir kainos kviečiame tartis su Jūsų pasirinktu specialistu.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku