lt en

Nuo gegužės 18 d. Vilniaus šeimos psichologijos centro specialistai pradeda teikti tiesiogines konsultacijas vaikams, paaugliams, suaugusiems ir poroms. Konsultacijos vyksta laikantis saugumo reikalavimų. Susisiekę su pasirinktu specialistu, sužinosite apie konkrečias saugumo priemones ir galėsite suderinti konsultacijos laiką.

Toliau tęsiame darbą nuotoliniu būdu. Konsultuojame nuotoliniu būdu vyresnius nei 14 m. paauglius, vaikų ir paauglių tėvus, suaugusius, poras. Jei turite klausimų, susisiekite su centro vadove dr. Vaida Kalpokiene arba konkrečiu specialistu.

DĖMESIO! Karantino metu atsižvelgiant į susidariusią nepaprastąją padėtį Lietuvoje, psichologinei pagalbai taikomos nuolaidos. Dėl konsultacijos kainos kviečiame pasitarti su pasirinktu specialistu.

NAUJOVĖ: Karantino metu kviečiame skambinti VŠPC specialistams jei turite klausimų dėl savo ar vaikų psichologinės savijautos. 30 min nemokamo pokalbio telefonu su specialistu metu galite gauti ir informaciją apie psichologinę pagalbą Vilniaus mieste.

Susisiekite su mumis:

Laura Tamulevičė mob.:

+370 650 27215 ir +49 162 5118019

El. paštas:

Skype: lauratamulevice

Messenger: Laura Tamulevice

WhatsApp: +370 65027215

Viber: Laura Tamulevice +370 65027215

Apie teikiamas paslaugas internetu

  • Teikiame konsultacijas internetu. Konsultacijos vyksta Skype arba kitose platformose, skirtose internetiniam bendravimui (Zoom, Viber ir kt.).
  • Nuotoliniu būdu teikiamos individualios konsultacijos suaugusiems, poroms, paaugliams nuo 14 m. Dėl jaunesnių nei 14 m. vaikų konsultavimo kviečiame susisiekti su pasirinktu specialistu ir aptarti pagalbos galimybes.
  • Dėl nuotolinių konsultacijų laiko ir kainos kviečiame tartis su Jūsų pasirinktu specialistu.
Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku