lt en

Vilniaus šeimos psichologijos centras teikia individualią profesinę priežiūrą (supervizijas) visiems specialistams, dirbantiems psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos srityje.

Profesinės priežiūros metu kreipiamas dėmesys ne tik į kliento/klientų sunkumus, bet ir į šeimos santykių svarbą.

Teikiame profesinę priežiūrą ir nuotoliniu būdu.

Individuali profesinė priežiūra 50 min. nuo 50 iki 70 eur.

Susisiekite su mumis:

Laura Tamulevičė mob.:

+370 650 27215 ir +49 162 5118019

El. paštas:

Skype: lauratamulevice

Messenger: Laura Tamulevice

WhatsApp: +370 65027215

Viber: Laura Tamulevice +370 65027215

Specialistai

Individualią profesinę priežiūrą su vaikais dirbantiems specialistams teikia VŠPC vadovė dr. Vaida Kalpokienė ir dr. Rima Breidokienė.

Profesinę priežiūrą su šeimomis bei suaugusiais dirbantiems specialistams teikia sisteminės šeimos terapijos psichoterapeutė Laura Tamulevičė.

Profesinę priežiūrą su suaugusiais dirbantiems specialistams teikia egzistencinės krypties psichoterapeutė Marija Bagdonienė, kuri šiuo metu mokosi Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute supervizorių ruošimo programoje (vienos konsultacijos kaina – 25 eur.)

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku