Kaip psichoterapija gali padėti susiduriant su nevaisingumu?

2021-06-16 |

Su nevaisingumo problemomis susiduria dešimtadalis porų pasaulyje, o Lietuvoje kas šešta šeima. Porai, susiduriančiai su nevaisingumu, tai yra emociškai skausmingas, sekinantis procesas, tačiau apie tai šnekėti garsiai vis dar tabu. Visi išgyvenimai, patiriami jausmai, kiekvieno poros nario emocinė būklė, socialiniai sunkumai, dvasiniai, egzistenciniai patyrimai dažniausiai lieka poroje. Nevaisingumas ir jo gydymas paveikia visas poros ir kiekvieno jos nario gyvenimo sritis, ypač nukenčia intymus gyvenimas, poros santykių dinamika, seksualumas bei gebėjimas susidoroti su kylančiais psichologiniais ir emociniais šio proceso iššūkiais. Tad psichologinė pagalba porai yra labai svarbi.

Seminare Vilniaus šeimos psichologijos centro specialistė  Olivija Aravičienė pasidalins savo įžvalgomis apie psichologinius išgyvenimus ir iššūkius susiduriant su nevaisingumu, galimas psichogeninio nevaisingumo priežastis, kaip gali padėti psichoterapija. Seminare numatomas praktinis užsiėmimas ir jo aptarimas.

Geštalt teapijos praktikė, meno terapeutė Olivija Aravičienė konsultuoja suaugusius nuo 2013 metų. Terapiniame darbe su poromis specializuojasi nuo 2020 metų, studijuoja Vilniaus Geštalt institute, įgijusi praktiko kvalifikaciją su specializacija “Darbas su šeima”.

 

 

 

Informacija apie seminarą

Kaina - 25/40 Eur*

Seminaras skirtas poroms ir tiems, kas tiesiogiai ar artimoje aplinkoje susiduria su nevaisingumo tema.

Seminaras vyks Zoom platformoje. Nuorodą atsiųsime  užsiregistravusiems dalyviams.

Registruotis

Seminaro pradžia: 2021.06.16, 17:30 val. Trukmė 2 val. Kaina asmeniui 25 eur., porai – 40 eur.

Registracija el. paštu: info@seimospsichologija.lt

Telefonas pasiteiravimui: 8 646 61200

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku