Seminaras specialistams – atšauktas dėl paskelbto karantino.

2020-04-17 | Vilnius

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino seminaras nukeliamas į 2020 m. rudenį.  Apie tikslią datą informuosime vėliau.

Sisteminio tėvų konsultavimo seminaras, skirtas specialistams, kurie ieško kognityvinių ir praktinių įrankių darbui su šeimoms ir tėvais skirtingose probleminėse situacijose.

Daugelis šiuolaikinių tėvų susiduria su problema kuomet „auklėjimas nepadeda“, vaikai perima tėvų kontrolę, kartais net naudodami fizinę jėgą. Tėvai stebi, kad įprastos auklėjimo strategijos nebeveikia, vaiko agresyvus elgesys tik stiprėja. Seminare bus pristatytas sėkmingai tėvų konsultavime veikiantis metodas „Non Violent Resistance“ (NVR, metodo vystytojas Haim Omer, klinikinis psichologas, Tel-Avivo universitetas, Izraelis). Tai metodas, kuris nagrinėja konfliktų eskalaciją tarp tėvų ir vaikų, siūlo įvairius sprendimus, bei padeda tėvams nesijausti bejėgiais.

Lektorius: dr. Gatis Bušs, sertifikuotas sisteminės terapijos psichoterapeutas, supervizorius, mokytojas, NVR metodu dirbantis nuo 2004 m.

Į seminaro kainą įtrauktos dvi kavos pertraukos seminaro metu ir pažymėjimai.

Kaina: 99 eur., registruojantis iki balandžio 1 d., vėliau – 109 eur. SŠPA nariams taikoma 10% nuolaida.

Informacija apie seminarą

Kaina - 99-109 Eur*

Pradžia 9.30 val., trukmė 8 ak. val.

Seminaras vyks rusų kalba be tiesioginio vertimo.

 

Registruotis
Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku