Seminaras tėvams „Pirmą kartą tapome tėvais – kas toliau?”

Vilniaus šeimos psichologijos centras maloniai kviečia dalyvauti teoriniame – praktiniame seminare tėvams „Pirmą kartą tapome tėvais – kas toliau?”, kuris vyks 2024 m. birželio 20 d. 14 val. Google Teams platformoje.

Seminarą sudarys dvi dalys: pirmojoje bus kalbama apie kasdienybės (o ir viso gyvenimo) pokyčius gimus vaikui, kas gali padėti vaiką prižiūrinčiam suaugusiajam, kai atrodo, kad padėti jau niekas nebegali, prieraišumo sąvoką ir svarbą. Antrojoje dalyje planuojama klausimų – atsakymų sesija.

Seminarą ves Seminarą ves vaikų ir paauglių psichologė, psichodinaminės krypties psichoterapeutė kandidatė, trijų vaikų mama Aušra Auškalnė, konsultojanti tėvus nuo 2022 metų.

Seminarus moderuos sisteminė šeimos psichoterapeutė, Vilniaus šeimos psichologijos centro vadovė Laura Tamulevičė, turinti didelę patirtį darbe su poromis.

Šis seminaras yra pirmasis iš trijų seminarų ciklo.

Antrasis „Tapome tėvais, tačiau jaučiamės vaikais– kas tai?“ planuojamas rugpjūčio 22 d. 17:30 val.

Trečiasis, klausimų – atsakymų sesija tėvams rūpimiems klausimams aptarti, rugsėjo 5 d. 17:30 val.

Dalintis

Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku