Seminaras „Ką veikia tėvai vaikų psichologo kabinete? Įžvalgos, patirtys, technikos”

Maloniai kviečiame į psichologės, vaikų ir paauglių psichoterapeutės dr. Vaidos Kalpokienės seminarą 2024 m. gegužės 17 d. „Ką veikia tėvai vaikų psichologo kabinete? Įžvalgos, patirtys, technikos”

Darbas su tėvais yra neatsiejama psichologinės pagalbos vaikui dalis, tačiau kartais šie susitikimai (su tėvais) kelia iššūkių su vaikais dirbantiems specialistams. Seminare dalinsimės teorinėmis ir praktinėmis įžvalgomis apie vaikų psichologo darbą su tėvais, remiantis psichodinamine psichoterapija, sisteminiu ir mentalizacija grįstu požiūriais, taip pat apžvelgsime ir išbandysime kai kurias technikas, naudojamas konsultuojant tėvus ir/ar šeimas. Seminaro metu vienas iš dalyvių turės galimybę pristatyti atvejį (prašytume apie tai nurodyti registruojantis).

Seminaras būtų naudingas psichologams, medicinos psichologams, psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių gydytojams psichiatrams, psichikos sveikatos slaugytojams, socialiniams darbuotojams.

Renginys derinamas su METAS sistema.

Seminaro pradžia: 2024-05-17, 9:30 val.

Trukmė 6 ak. val. su kavos pertrauka.

Kaina – 85 eur. registruojantis iki gegužės 7 d., vėliau – 95 eur.

Seminaras vyks Apkasų g. 6-9, Vilniuje.

Bus išduodami pažymėjimai el. formatu.

Registracija el. paštu: info@seimospsichologija.lt

Tel. pasiteiravimui: +37064661200

www.seimospsichologija.lt

Dalintis

Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku