„Kartu laukime” – psichoterapinė grupė poroms, susiduriančioms su nevaisingumu

Su nevaisingumo problemomis susiduria 15 % porų pasaulyje, o Lietuvoje – kas šešta šeima. Vis dažniau ši tema „atsinešama“ į terapiją. Pora, išgyvenanti nevaisingumą, patiria įvairius sunkius jausmus bei nenormatyvines krizes.

Nevaisingumą patiriančios poros linkusios užsiverti savyje ir patirtimis, jausmais, kylančiais klausimais mažai su kuo dalinasi, o kartais užsisklendžia ir gyvena savo vidinėje vienatvėje. Psichoterapinėje grupėje sukuriant saugią, palaikančią, atjaučiančią, konfidencialią aplinką, kartu keliausime per geštalto patyriminius eksperimentus, kurie padės geriau suvokti galimas psichologines, emocines, asmenybines priežastis bei poros santykių problemas, kurios gali sukelti nevaisingumą, „legalizuosime“ savo mintis ir jausmus. Bendrystė ir palaikymas suteikia tvirtybės ir vilties, o individualios ir savo poros istorijos įsisąmoninimas padeda „uždaryti“ neišgyventas situacijas.

Psichoterapinės grupės vedančioji – geštalto šeimos terapeutė Olivija Aravičienė supažindins poras su geštalto terapijos patyriminiais eksperimentais, kuriančiais naujas situacijas. Partneriai iš šių eksperimentų gali pasimokyti naujų elgesio modelių, pažinti jausmus, naujai atrasti bei suvokti save ir kitą. Pora išmoksta panaudoti savo naują suvokimą „čia ir dabar“ taip praplėsdama savo patirtis.

М. Stauber atliko tyrimus su poromis, išgyvenančiomis nevaisingumą ir konstatavo, kad iš 2000 tyrime dalyvavusių porų per kelerius metus 28,65 % po konsultacijų pas psichoterapeutą pranešė apie nėštumą.

Kviečiame jungtis prie psichoterapinės grupės „Kartu Laukime“, kurią ves geštalto terapijos praktikė, meno terapeutė Olivija Aravičienė. Olivija jau 10 metų konsultuoja vyresnius paauglius ir suaugusius, specializuojasi porų ir šeimų psichoterapijoje, baigusi „Darbas su šeima“ ir „Reprodukcinės psichoterapijos teorija ir praktika“ specializacijas.

Psichoterapinė grupė skirta poroms ir tiems, kurie susiduria tiesiogiai ar artimoje aplinkoje su nevaisingumo tema.

Įvadinio susitikimo, kurio metu plačiau bus pristatytos numatytos temos, pradžia 2023 m. vasario 21d. 17:30 val., trukmė 1 val. Įvadinis susitikimas vyks virtualiai Zoom platformoje, nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams. Dalyvavimas šiame susitikime nemokamas.

Psichoterapinės grupės susitikimai vyks kas antrą antradienį, 17:30 val., Vilniaus šeimos psichologijos centre, Apkasų 6-9.  Pradžia kovo 7 d. Trukmė iki 2,5 val. Kaina porai 70 Еur. Numatyta 10 susitikimų, o esant grupės poreikiui, galimas pratęsimas. 

Registruotis kviečiame el. paštu olivija@seimospsichologija.lt

Dalintis

Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku