Guostė Neverauskaitė

VŠPC savanorė, klinikinės sveikatos psichologijos magistrantė

Per studijų metus sukauptas žinias apie žmogaus vidinį pasaulį praktiškai tyrinėjau bendraudama su paaugliais, gilindamasi į jų santykį su savimi ir aplinkiniais, bei sukauptas žinias pritaikydama paauglių ir suaugusiųjų individualiame konsultavime.

Tikiu, kad svarbiausias dalykas gyvenime yra žmonės. Jie mūsų pamokos, džiaugimas, patirtys, nuotykiai ir atvirumas. Pasirinkau psichologijos kelią su svajone būti šalia tų, kuriems norisi atrasti ramybę, sukurti pokytį ir ugdyti save. Ne visada galime rinktis pasekmes, tačiau gyvenimo kelionėje galime mokytis ieškoti savęs, o tai neabejotinai padeda ne tik kasdienybėje, bet ir susiduriant su dideliais sunkumais. Tikiu, kad mano sukauptos žinios ir patirtis gali palengvinti šią kelionę, auginant vidinę stiprybę, emocinį stabilumą bei kurti naują požiūrį į save. Kviečiu pasikalbėti, patyrinėti ir, tikiuosi, bendromis jėgomis atrasti tai, kas padeda sustiprėti ir jaustis saugiam tiek pasaulyje, tiek savyje.

Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis.

Guostė konsultuos iki birželio 1 dienos.

Kompetencija

nuo 2022 m. – Klinikinės sveikatos psichologijos magistrantūros studijos Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete

Iki 2022 m. – psichologijos mokslų bakalauras Vilniaus Universiteto filosofijos fakultete

Iki 2018 m.  – Vilniaus Užupio Gimnazija

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku