Deimantas Zinkevičius

Psichologas, psichoterapeutas (kandidatas)

Esu klinikinis psichologas, psichodinaminės krypties psichoterapeutas (kandidatas), profesinės patirties įgijęs tiek privačioje praktikoje, tiek medicinos klinikose. Manau, jog psichologo vaidmuo padėti žmogui įsisąmoninti ir koreguoti turimą patirtį, suprasti vidinių konfliktų prasmę, atrasti naujas gyvenimiško patyrimo prasmes. Žmogaus patirties unikalumas, sunkumų daugybinis priežastingumas ir sistemiškumas – tai, kuo vadovaujuosi savo darbe.

Konsultuoju suaugusius asmenis ir vyresnius paauglius.

Domėjimosi sritys: netektys ir gedėjimas, krizių ir traumų psichologija, nerimas, depresiškumas, sunkumai prisitaikyti po pokyčių.

Konsultuoju lietuvių kalba.

Kompetencija

2020 m. Vilniaus universitetas, psichologijos bakalauras.

2022 m. Vilniaus universitetas, klinikinės psichologijos magistras.

Nuo 2023 m. Individualios psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos, Vilniaus universitetas.

Lietuvos psichologų sąjungos narys.

Profesinė patirtis

Nuo 2022 m. Privati psichologinio konsultavimo praktika.

2022-2023 m.  VšĮ Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, pirminio psichikos sveikatos priežiūros centro medicinos psichologas.

Nuo 2023 m. Nijolės Genytės socialinių globos namų, reabilitacijos skyriaus medicinos psichologas.

Nuo 2023 m. VšĮ Vilniaus šeimos psichologijos centro psichologas.

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku