Teorinis-praktinis seminaras „Šizofreninio spektro sutrikimų psichoterapijos aspektai”

2023-03-31 | Vilnius

Tai trečiasis seminaras iš trijų seminarų ciklo.

Tarp psichologų ir psichoterapeutų dažna nuomonė, kad psichozių simptomatika yra išimtinai psichiatrų prerogatyva ir gydoma tik vaistais. Kita vertus, psichozės simptomatika leidžia pažinti žmogų, jo gyvenimo dramą, neišsipildžiusius poreikius. Žiūrint į žmogaus ligą filosofiškai pradeda ryškėti šio fenomeno prasmės kontūrai. Šiame seminare dėmesys bus skiriamas schizo-spektro sutrikimų giluminei psichoterapijai. Apžvelgsime pageidautinas psichoterapeuto, gydančio šiuos sutrikimus, asmenybės savybes, galimus psichoterapijos modelius.

Seminarą veda gyd. psichiatras – psichoterapeutas Remigijus Juškėnas, sertifikuotas EPA, egzistencinis supervizorius; Rytų Europos Egzistencinės terapijos, Lietuvos Humanistinės psichologijos, Lietuvos psichiatrų asociacijų narys, Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos narys. Darbo patirtis klinikinėje ir privačioje praktikoje – 37 metai.

Informacija apie seminarą

Kaina

- 99 Eur*

Seminaras vyks Apkasų g. 6-9, Vilniuje, pradžia: 9:30 val., trukmė 8 ak. val., kaina 99 eur.
Bus išduodami pažymėjimai el. formatu. Dalyvių skaičius 13-15 žmonių.

Registracija el. paštu: info@seimospsichologija.lt
Tel. pasiteiravimui: +37064661200

Registruotis

Seminaras būtų naudingas psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, medicinos psichologams, psichologams, medicinos ir socialiniams darbuotojams.

Renginys suderintas su METAS sistema.

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku