lt en

dr. Rima Breidokienė

Vaikų ir paauglių psichologė-psichoterapeutė

Susidomėjimas vaikų psichologija ir pagalbos įvairių sunkumų turintiems vaikams galimybėmis prasidėjo dar gerokai anksčiau nei baigiau universitetą. Daugelį metų prieš tai aktyviai dalyvavau psichologinės pagalbos telefonu tarnybos „Vaikų linija“ veikloje, rengiau pranešimus Studentų mokslinės draugijos vaikų ir paauglių psichiatrijos ir psichoterapijos būrelyje. Universitete esu įgijusi klinikinės psichologijos magistro laipsnį, apsigynusi socialinių mokslų disertaciją apie ankstyvosios savireguliacijos raidos veiksnius, taip pat baigiau vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplomines studijas. Šiuo metu gilinuosi į mentalizacija grįstos terapijos taikymą darbe su vaikais ir paaugliais, dalyvauju moksliniuose tyrimuose, dėstau Vilniaus universiteto studentams. Turiu virš 15 metų klinikinę praktiką su elgesio ir emocinių sunkumų, sunkių psichologinių traumų patyrusiais vaikais.

Kompetencija

2004 – 2006 m. VU klinikinės psichologijos specialybė.

2009 – 2011 m. VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras, vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (bazinis lygis).

2012 – 2016 m. VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras,vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (kvalifikacijos lygis).

2014 m. – socialinių mokslų daktaro laipsnis. Apginta disertacija „Ankstyvosios savireguliacijos biologiniai ir psichosocialiniai veiksniai“.

2018 m. – mentalizacija grįstos terapijos studijos (praktiko lygis).

Profesinė patirtis

2004 – 2015 m. Vaikų laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus“ psichologė ir direktoriaus pavaduotoja metodinei ir projektinei veiklai.

2006 – 2018 m. – VU Vaikų ligoninės filialo Vaiko raidos centras, Vaikų ir paauglių psichiatrijos skyriaus medicinos psichologė.

Nuo 2015 m. Vilniaus universiteto Psichologijos instituto psichologė.

Nuo 2015 m. VšĮ “Gera būsena” psichologė.

Nuo 2016 m. Vilniaus šeimos psichologijos centro psichologė.

Konsultacijų kainos

Individuali vaikų ar paauglių konsultacija – 65 eur., pirminė/vienkartinė tėvų konsultacija (1,5 val.) – 150 eur., sekančios (1,5 val.) po 120 eur., jei toliau dirbama su vaiku ar paaugliu.

Susisiekite su manim

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku