Olivija Aravičienė

Geštalt terapijos praktikė, meno terapeutė

Psichologijos mokslu susižavėjau dar paauglystėje. Mane visada domino asmens vidinis pasaulis, patiriami išgyvenimai, psichikos veikimo mechanizmai, savęs pažinimas. Konsultuoju nuo 2013 metų, daugiausiai – vyresnius paauglius ir suaugusius, specializuojuosi dirbant su poromis ir šeimomis.

Keletą metų dirbau Santarų vaikų ligoninės ankstyvosios raidos skyriuje su vaikais, turinčiais raidos sutrikimų. Vaizdas jiems pakeičia žodį. Patirtis šiame darbe atskleidė, kaip svarbu dirbti sistemiškai, kartu į terapiją įtraukti tėvus.

Praktiniame darbe atradau kaip puikiai apsijungia meno ir geštalto psichoterapijos kryptys. Tikiu holizmo idėja: svarbios visos asmens sritys, veikiančios viena kitą. Man terapija – kelias, į kurį leidžiuosi su kitu, dialogas, kuriame atsiveriame, priimame vieni kitus, santykis kuriame gyjame, vaizdinių, simbolių pasaulis.

Kompetencija

2005 m. Filosofijos mokslų bakalauras. Išlaikytas baigiamasis psichologijos mokslų egzaminas. Vilniaus Edukologijos universitetas.

2016 m. baigtos Dailės terapijos jungtinės studijos ir įgytas medicinos ir sveikatos magistro kvalifikacinis laipsnis. Lietuvos Sveikatos Mokslų universitetas, Vilniaus Dailės akademija.

Nuo 2018 Vilniaus Geštalto instituto podiplominės studijos.

2020-2021 m.  baigta specializacija „Darbas su šeima“.

2021 m.  suteikta Geštalt terapijos praktikės kvalifikacija.

2021-2022 baigta Geštalt terapijos specializacija „Reprodukcinės psichoterapijos teorija ir praktika”.

Profesinė patirtis

2010-2020 m. Asmenybės tobulėjimo centro “Pažink save” steigėja, psichologė-lektorė, dailės terapeutė.

2013-2015 m. Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacija, psichologė-lektorė.

2014-2015 m. UAB “Korileta”, psichologė-lektorė.

2014-2015 m. VšĮ „MEDA PROJECT”, dailės terapeutė.

Nuo 2019-2022 m. VšĮ VULSK, Vaiko raidos centro, Ankstyvosios reabilitacijos sk., meno terapeutė.

Nuo 2021 m. VšĮ “Vilniaus šeimos psichologijos centras”, geštalt terapijos praktikė, meno terapeutė.

Kainos

Pirminė individuali konsultacija (1,5 val.) – 85 eur., individuali konsultacija – 65 eur., porų konsultacija (1,5 val.) – 150 eur.

Susisiekite su manim

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku