Julija Davidonienė

Vaikų psichologė

Nors savo profesinę karjerą pradėjau dirbdama su suaugusiais žmonėmis, tačiau ilgainiui supratau, kad didžiausią prasmę matau darbe su vaikais. Noriu prisidėti prie to, kad vaikai augtų geriau pažindami ir labiau mylėdami save. Stengiuosi padėti tėvams aiškiau suprasti ir atliepti vaikų poreikius, patiems jaustis ramiau juos auginant.

Kompetencija

2022 m. Mentalizacijos teorija grįstos tėvystės programos „Švyturys“ mokymai ir supervizijos, vedamos programos kūrėjo ir vadovo Gerry Byrne.

Nuo 2022 m. VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras, Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos kvalifikacinio lygio programa.

2020 m. VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras, baigta Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos bazinio lygio programa.

2010 m. Vilniaus universitetas, pedagoginės psichologijos magistras.

2009 m. The British Assotiation of Art Therapists, Įvadinis dailės terapijos kursas.

2004 m. Vilniaus universitetas, psichologijos bakalauras.

Podiplominės studijos:

Nuo 2019 m. VU Filosofijos fakulteto Konsultavimo ir mokymų centras, Vaikų ir paauglių psichodinaminė psichoterapija. Bazinis lygis.

Profesinė patirtis

Nuo 2022 m. tėvystės grupių „Švyturys“ vedėja.

Nuo 2022 m. privati psichologo praktika.

Nuo 2017 m. Vilniaus šeimos psichologijos centras, psichologė.

2017 – 2019 m. Vilniaus lopšelis-darželis „Boružėlė“ psichologė.

2010 – 2016 m. Vilniaus Filaretų pradinė mokykla, psichologė.

2010 – 2011 m. VšĮ „Pokyčių kelias“, psichologė (darbas su vaikų globos namais).

2004 – 2009 m. UAB „Verslo investicijos personalui“, personalo atrankos konsultantė.

Konsultacijų kainos

Individuali vaikų ar paauglių konsultacija – 55 eur., pirminė/vienkartinė tėvų konsultacija (1,5 val.) – 120 eur., sekančios (1,5 val.) po 90 eur., jei toliau dirbama su vaiku ar paaugliu.

Susisiekite su manim

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku