lt en

Konsultacijos suaugusiems teikiamos ir nuotoliniu būdu.

Psichologas

Pirminė individuali konsultacija (1,5 val) 85 eur, sekančios po 65 eur.

Psichoterapeutas

Pirminė individuali konsultacija (1,5 val.) 110 eur, sekančios po 70-95 eur.

Šeimos terapeutas

Individuali konsultacija (55 min) 95 eur.

Konsultantas

Individuali konsultacija (55 min) 65-120 eur.

* Ypatingais socialiniais atvejais taikomos nuolaidos.
* Konsultacijoms vykstant nuo 18 val., individualių konsultacijų kaina didėja 5-10 eur, šeimos konsultacijų 20-30 eur.
* Klientui pageidaujant konsultacijos per 24 valandas (ne kriziniais atvejais) taikomas dvigubas įkainis.

Susisiekite su mumis:

Tel:

+37060812519

El. paštas:

marija@seimospsichologija.lt

Individualios konsultacijos

Individualios psichologo konsultacijos – tai pokalbiai, kurių metu žmogus, padedamas psichologo, aiškiau apibrėžia savo problemą, dėl kurios kreipėsi pagalbos, apžiūri savo gyvenimą iš kitų, dar nepažintų pusių, išsikelia bei įgyvendina jam svarbius tikslus.

Konsultavimas – tai žmogaus, susidūrusio su gyvenimo sunkumais, palydėjimas asmeninio sprendimo link.

Psichologas gali padėti įveikti depresiją, įtampą, baimes ir nerimą, skyrybų ar netekties sukeltus sunkumus, padėti išmokti bendravimo, laiko planavimo, streso įveikimo įgūdžių, vaikų auklėjimo ar konfliktų šeimoje sprendimo būdų.

Rekomenduojamas konsultacijų skaičius 10-12 konsultacijų.

Grupinė psichoterapija

Grupinės psichoterapijos metu vyksta pokalbis grupėje.

Dalyviai dalinasi patirtimi ir išgyvenimais tarpusavyje, o psichoterapeutas moderuoja pokalbį. Į užsiėmimą susirenka 8-18 žmonių.

Grupinė psichoterapija tinka žmonėms, norintiems lavinti bendravimo įgūdžius, stokojantiems pasitikėjimo savimi, esant stresui ir įtampai socialinėse situacijose ar problemoms mezgant santykius su partneriais.

Individuali psichoterapija

Psichoterapija – tai pokalbiai. Ji gali būti trumpalaikė arba ilgalaikė (trunkanti ilgiau nei metus), o susitikimų dažnumas priklauso nuo metodo bei problemos pobūdžio, juos paprastai besikreipiančiam žmogui parenka pats psichoterapeutas. Dažniausiai skiriama viena konsultacija kas savaitę.

Psichoterapeutas padeda ieškančiam žmogui geriau pažinti save, apčiuopti vidinius skaudulius ir su jais išbūti, parodo galimybę gyventi kitaip, nei iki šiol: mažiau žalingai ir skausmingai sau. Svarbiausia – psichoterapeutas padeda pačiam ieškančiajam pamatyti savo galimybes ir išdrįsti jomis pasinaudoti – siekti gyvenimo tikslų bei svajonių.

Psichoterapija reikalinga, kuomet žmogus jaučiasi pasimetęs ar jį kamuoja simptomai, kuomet susiduria su vidiniais sunkumais ir neranda sprendimo. Taip pat jei kažkurioje gyvenimo srityje dažnai nesiseka ar susiklosto ypatingos krizinės situacijos.

Mūsų Centre galima rinktis: sisteminės šeimos terapijos, psichodinaminės psichoterapijos, geštaltinės psichoterapijos ir humanistinės psichoterapijos kryptis.

Specialistai

Keliame aukštus reikalavimus mūsų specialistams, siekdami užtikrinti aukštą mūsų paslaugų kokybę

Sisteminės šeimos terapijos psichoterapeutė, psichologė

Laura Tamulevičė

Psichologė-psichoterapeutė

Marija Bagdonienė

Vaikų ir paauglių psichiatrė-psichoterapeutė, konsultantė

Rūta Šileikienė

Psichologė

Dovilė Mikučionytė

Geštalt terapijos praktikė, meno terapeutė

Olivija Aravičienė

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku