Seminaras „Įvadas į sisteminę šeimos psichoterapiją: teorija ir praktika”

2022-11-11 | Nuotolinis seminaras

Seminare susipažinsime su sisteminės šeimos terapijos svarbiausiais teoriniais aspektais bei psichoterapinio darbo su šeimomis/poromis metodiniais principais. Apžvelgsime keletą sisteminės šeimos terapijos modelių, pademonstruosime jų pavyzdžius (anglų kalba), išmėginsime praktines užduotis ir kartu mokysimės matyti šeimos santykius.

Seminarą ves gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras Martynas Andrijevskis, sisteminės praktikos specialistas, baigęs Šeimos Terapijos kursus Sunderlando Universitete ir daugiau kaip 10 metų dirbantis bendruomeninės psichikos sveikatos paslaugų srityje Anglijoje.

Informacija apie seminarą

Kaina

- 70-80 Eur*

Nuotolinio seminaro pradžia: 2022-11-11, 9:15 val. Trukmė 8 ak. val.
Kaina – 70 eur registruojantis iki lapkričio 6 d., vėliau – 80 eur.

Seminaras vyks Zoom platformoje. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams.

Registracija el. paštu: info@seimospsichologija.lt Tel. pasiteiravimui: +37064661200

Registruotis

Seminaras būtų naudingas psichologams, medicinos psichologams, psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, meno terapeutams, psichikos sveikatos slaugytojams ir kitiems psichikos sveikatos specialistams.

Renginys suderintas su METAS sistema. Bus išduodami pažymėjimai el. formatu.

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku