Psichikos sutrikimai ankstyvoje vaikystėje ir tėvų ir vaikų santykių kokybė

2022-02-18 | Nuotolinis seminaras

Psichikos sutrikimai ankstyvoje vaikystėje dažnai lieka nepastebėti. Rizikos veiksniai: vaiko įgimtos savybės, dezorganizuotas prieraišumo stilius, tėvų psichikos sutrikimai ir asmenybės savybės, netinkamos auklėjimo strategijos ir kt., – sudaro sąlygas vaiko psichopatologijai, o  nuo tėvų ir vaikų santykių kokybės priklauso, ar (laikini) nukrypimai nuo įprastos raidos taps psichikos sutrikimais.

Praktinio seminaro metu ankstyvuosius psichikos sutrikimus analizuosime tėvų ir vaikų santykių kontekste ir ieškosime atsakymų, kaip visą šeimą paliečia vaiko psichikos raidos problemos. Naudodamiesi filmuota medžiaga stengsimės atpažinti individualius motinos, tėvo ir vaiko elgesio požymius ir diadinius sąveikų aspektus, vertinsime tėvų ir vaiko sąveikų kokybę; aptarsime, kokios yra videoanalizės metodo taikymo galimybės konsultuojant šeimas. Seminaro dalyviai galės pristatyti savo filmuotą medžiagą. 

Seminaro vedančioji dr. Vaidilutė Asisi – Austrijoje sertifikuota klinikinė ir sveikatos psichologė, specializacija – vaikų, jaunimo ir šeimos psichologija. Šiuo metu dirba Autizmo terapijos centre Vienoje, verčiasi privačia praktika. Lektorė, mokslinė bendradarbė LSMU projekte „Įtraukusis ugdymas“.

 

Informacija apie seminarą

Kaina - 89-109 Eur*

Kaina: registruojantis iki vasario 10 d. – 89 eur., vėliau – 109 eur.

Seminaro pradžia: 9.30

Telefonas pasiteiravimui: +37064661200

Registruotis

Seminaras vyks Zoom platformoje. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams. Bus išduodami pažymėjimai el. formatu.

 

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku