Praktinis seminaras apie darbą su šeimomis ir poromis „Žvilgsnis iš arčiau”

2022-05-27 | Nuotolinis seminaras

Nuotolinio seminaro metu didžiausias dėmesys bus skiriamas praktinio darbo su šeimomis ir poromis aptarimui. Praktinio seminaro įvade bus trumpai pristatomi darbo su šeimomis bei poromis principai sisteminės šeimos psichoterapijos pagrindu. Kviečiame dalyvius pateikti savo darbo atvejus aptarimui, norinčius maloniai prašome tai nurodyti registruojantis.  

Seminarą ves psichologė, sisteminė šeimos terapijos psichoterapeutė Laura Tamulevičė, baigusi sisteminės šeimos terapijos studijas Vokietijoje, viename žinomiausių Weinheimo institute bei turinti keliolikos metų profesinio darbo su šeimomis bei poromis patirtį.

Informacija apie seminarą

Kaina

- 60 Eur*

Nuotolinio seminaro pradžia: 2022.05.27, 11:30 val.
Trukmė 5 ak. val.
Kaina: 60 eur. 

Seminaras vyks Zoom platformoje. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams. Bus išduodami el. pažymėjimai. Seminaras suderintas su Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centru (METAS sistema).

Registracija el. paštu: info@seimospsichologija.lt Tel. pasiteiravimui: +370 646 61200

Registruotis

Seminaras būtų naudingas medicinos psichologams, psichologams, psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, psichikos sveikatos slaugytojams, kitiems šeimas bei poras konsultuojantiems specialistams.

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku