Darbas su tėvais ir su pora: ko dar nežino vaikų bei porų psichologai

2021-06-04 | Vilnius

Kviečiame į psichologės-psichoterapeutės dr. Vaidos Kalpokienės ir psichologės-psichoterapeutės Marijos Bagdonienės nuotolinį seminarą 2021 m. birželio 4 d.

Dirbant su vaiku būtina pagalbos dalis – vaikų psichologo bendradarbiavimas su tėvais. Kartais atsitinka taip, kad vaikų sunkumai padeda stabilizuoti sutuoktinių santykius. Kai tėvų problemų priežastys slypi jų tarpusavio santykiuose, vaikų specialistai negali padėti. Tuomet konsultuojamų vaikų tėvai gali būti nukreipiami pas porų specialistus. Šeimos nariams lankantis pas skirtingus psichologus, atsiveria specialistų bendradarbiavimo galimybės bei iššūkiai.

Seminare Vilniaus šeimos psichologijos centro specialistės dalinsis savo įžvalgomis bei patirtimi dirbant su tėvais ir su sutuoktiniais. Seminaro metu bus galima pristatyti ir aptarti praktinio darbo atvejį.

Psichologė-psichoterapeutė dr. Vaida Kalpokienė – VšĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“ steigėja ir vadovė, nuo 2002 m. konsultuojanti vaikus, paauglius ir jų tėvus, vedanti seminarus su vaikais dirbantiems specialistams, tėvams.

Psichologė-psichoterapeutė Marija Bagdonienė – VšĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“ nuo 2017 m. konsultuoja suaugusius ir poras; studijuoja Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute Egzistencinės terapijos supervizorių rengimo programoje.

 

Informacija apie seminarą

Kaina - 40 Eur*

Seminaro pradžia: 2021.06.04, 9:00 val.
Trukmė 5 val.
Seminaras vyks Zoom platformoje. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams. Bus išduodami pažymėjimai el. formatu.

Telefonas pasiteiravimui: 864661200

Registruotis

Seminaras būtų naudingas psichologams, medicinos psichologams, psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeima.

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku