Kviečiame į dviejų dalių profesinio savęs pažinimo renginių ciklą, kurį ves gyd. psichiatras ir psichoterapeutas Remigijus Juškėnas  „Kaip neprarasti sielos dalelės dirbant psichoterapeutu? Perdegimo sindromas humanistiniu-egzistenciniu požiūriu“.

Renginys skirtas perdegimo sindromo profilaktikai. Specifiniai psichologiniai ir medicininiai terminai sąmoningai nebus naudojami – tai viena iš taisyklių šio seminaro specifiškumui sukurti. Vedantysis naudos literatūrinę, metaforinę ar simbolinę kalbą.

Pirmasis renginys vyks 2018.06.09. Turinys: „Mano „pamestų“ ar užmirštų sielos dalelių paieška. Jų „pamatymas“ ir susigrąžinimo procesas.“

Antrasis renginys vyks 2018.10.06. Turinys: „Asmeninės mitologijos ir ritualo svarba. Sielos vientisumo išlaikymo ritualas.“

Būti žmonių gyvenimuose – didelė atsakomybė ir kartu pavojus prarasti dalelę savęs. Rūpinamės kitais, o kažkuri mūsų sielos dalelė tik vegetuoja. Ir kai ji nuo rutinos „pabėga“, pajuntame kažką praradę. O kartais net nejaučiame, nes rutina ir gyvenimo ritmas „tyčia“ neleidžia jausti… Seminaro koncepcija – patyriminio pobūdžio, kviečiame atsinešti savo įžvalgas bei patirtį. Bus galima pasirinkti vieną iš dviejų pozicijų: rate sėdės aktyvūs dalyviai, norintys betarpiškai išgyventi seminarą. Už rato – aktyvūs stebėtojai, balso teisę gausiantys seminaro pabaigoje, kai visi galėsime pasidalinti savo įspūdžiais, patyrimu, įžvalgomis. Registruojantis prašome nurodyti kurioje pozicijoje norima dalyvauti – rate ar už rato.

Seminarą ves gyd.psichiatras – psichoterapeutas R. Juškėnas, sertifikuotas EPA, egzistencinis supervizorius (darbo patirtis 32 metai).

Seminaras būtų naudingas psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, psichologams, medicinos ir socialiniams darbuotojams.

Seminaro pradžia 2018.06.09, 9.30 val. Trukmė 8 ak. val.
Vieta – Vilniaus šeimos psihologijos centras, Apkasų g. 6-9, Vilnius.
Kaina 85 Eur registruojantis iki gegužės 30 d., vėliau 95 Eur. LVPPD ir LHPA nariams taikoma 10% nuolaida. Į kainą įskaičiuoti pietūs kavinėje ir dvi kavos pertraukos seminaro metu.

Bus išduodami pažymėjimai. Dalyvių skaičius iki 20 asmenų. Registracija el.paštu: info@seimospsichologija.lt
Telefonas pasiteiravimui: 864661200