Projektas „Šeimos mentorius bendruomenėje – kompetencijos ir pasirengimas pripažinimui“

VšĮ Vilniaus šeimos psichologijos centras nuo 2018 m. spalio mėnesio drauge su partneriais iš Lenkijos, Estijos, Prancūzijos ir Ispanijos dalyvauja Erasmus+ programos projekte „Šeimos mentorius bendruomenėje – kompetencijos ir pasirengimas pripažinimui“. Spalio mėn. 22-23 d. įvyko pirmasis organizacinis projekto susitikimas Varšuvoje.

Savo darbe nuolat susiduriame su įvairius sunkumus išgyvenančiomis šeimomis. Matome, koks svarbus galėtų būti šeimos mentoriaus vaidmuo – žmogaus, kuris galėtų susidaryti bendrą vaizdą apie tai, kokios pagalbos reikia šeimai, kokią pagalbą ir kur ji galėtų gauti. Ne mažiau svarbu – padėti pamatyti viltį ir „palydėti“ šeimą sunkiu jai metu link tos pagalbos.

Šis tarptautinis mūsų ilgamečių partnerių „Skudutiškio akademijos“ inicijuotas projektas skirtas ypač didelį paslaugų poreikį turinčioms kaimiškosioms vietovėms. Projekto tikslas – remiantis partnerių šalių turima patirtimi suaugusiųjų mokymo srityje išgryninti šeimos mentoriaus idėją kaimo bendruomenėse, paruošti gaires šeimos mentoriaus kompetencijų ugdymui bei įrankį, skirtą būsimųjų šeimos mentorių savirefleksijai apie turimus ir ugdytinus šiam darbui reikalingus įgūdžius bei žinias. Projekto trukmė – dveji metai.

Dalintis
Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku