Psichologijos studentė atliko praktiką Vilniaus šeimos psichologijos centre

Nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki 2021 m. kovo 26 d. mūsų centre profesinę praktiką atliko Vilniaus universiteto Klinikinės psichologijos magistro studijų antro kurso studentė Aušra Kazlienė. Praktikos vadovė – psichologė-psichoterapeutė dr. Vaida Kalpokienė. Aušra, prižiūrima praktikos vadovės, nemokamai konsultavo ir atliko įvertinimą vaikams ir paaugliams, dalyvavo centro renginiuose ir kitose veiklose.

Aušros atsiliepimas apie praktiką:

“Prieš pradėdama praktiką Vilniaus šeimos psichologijos centre, tikėjausi pasisemti patirties, praktinių žinių iš patyrusių specialistų. Ir iš tiesų gavau ne tik tai, bet ir galimybę pasijausti komandos dalimi, susipažinti su profesionalais, kuriuos apjungia nuoširdus domėjimasis kiekvienu savo klientu, jo psichologine sveikata. Ir tai be galo mane žavi ir džiugina – kad su žmonėmis, patiriančiais sunkumų, dirba specialistai, turintys ne tik tam reikalingas žinias, tačiau ir asmenines savybes.

Linkiu VŠPC kolektyvui sėkmės jų prasmingoje veikloje!”

Dalintis
Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku