Nemokamos psichologinės konsultacijos

Nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki 2021 m. kovo 26 d. mūsų centre profesinę praktiką atliks Vilniaus universiteto Klinikinės psichologijos magistro studijų antro kurso studentė Aušra Kazlienė. Praktikos vadovė – psichologė-psichoterapeutė dr. Vaida Kalpokienė. Aušra, prižiūrima praktikos vadovės, nemokamai konsultuos ir atliks įvertinimą vaikams ir paaugliams, dalyvaus centro renginiuose ir kitose veiklose.

Norėdami užsirašyti į nemokamą konsultaciją, kreipkitės į Aušros praktikos vadovę psichologę-psichoterapeutę dr. Vaidą Kalpokienę.

Trumpai apie Aušrą:

Psichologija – tai mano sena svajonė, džiaugiuosi galėdama ją įgyvendinti. Eidama psichologo profesiniu keliu, noriu padėti vaikams auginti jų vidinio saugumo ir laimės jausmą, nes vaikystė ir paauglystė – augančiam ir bręstančiam žmogui itin svarbus laikotarpis, vedantis į suaugusiojo gyvenimą.

Domėdamasi vaikų psichologija, studijų metu gilinau žinias vaikų psichologinio konsultavimo, vertinimo, intelekto testavimo srityse.

Išsilavinimas ir savanoriška veikla:

2012 – 2017 m. Psichologijos bakalauro studijos Mykolo Romerio universitete.

Nuo 2019 m. Klinikinės psichologijos magistrantūros studijos Vilniaus universitete.

Nuo 2019 m. liepos mėnesio – savanorystė Vaikų linijoje, telefonu teikiant emocinę paramą vaikams bei paaugliams.

Dalintis
Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku