Nemokamos psichologijos studentės praktikantės konsultacijos vaikams ir tėvams

Vilniaus šeimos psichologijos centre iki 2023 m. kovo 31 d. atlieka praktiką Vilniaus universiteto Edukacinės ir vaiko psichologijos magistro studijų antro kurso studentė Sandra Ruikaitė. Prižiūrima praktikos vadovės dr. Vaidos Kalpokienės, ji teiks nemokamas konsultacijas vaikams ir tėvams, atliks mokyklos brandumo vertinimus.

Dėl praktikantės Sandros Ruikaitės konsultacijų tėvams bei mokykos brandumo įvertinimo kreipkitės į dr. Vaidą Kalpokienę tel. +370 646 61003.

Sandra apie save:

Psichologija mano gyvenime atsirado, kai treniruodama vaikus turėjau galimybę stebėti jų ir tėvų tarpusavio santykius, matyti, kaip tam tikri įvykiai visus veikia skirtingai. Supratau, kad dirbant su vaikais reikia labai daug mokytis ir pažinti, tam, kad mes – suaugę – galėtumėme juos suprasti ir jiems padėti. Siekiant to išmokti, išvykau mokytis Sporto psichologijos į Jungtinę Karalystę, o jau sugrįžusi įstojau į VU Edukacinę ir vaiko psichologijos specialybę tam, kad galėčiau toliau gilinti žinias apie vaikų psichologiją ir galimus pagalbos būdus.

Kiekviena moksluose praleista diena mane iki šiol labai džiugina, nes suprantu, kad jau nemažai išmokau, tačiau su smalsumu matau, kiek daug dar yra nepažinta. Turiu begalinį norą atrasti geriausius būdus ir metodus, kuriais galėčiau padėti vaikams ir jų tėvams susitvarkyti su sunkumais.

2016-2019 m. sporto psichologijos bakalauras Coventy University

2021-2023 m. edukacinės ir vaiko psichologijos magistrantūra, Vilniaus Universitetas

Dalintis

Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku