Nemokamos psichologijos studento praktikanto konsultacijos Vilniaus šeimos psichologijos centre

Nuo gruodžio 1 d. Vilniaus šeimos psichologijos centre atlieka praktiką Vilniaus universiteto Klinikinės psichologijos magistro studijų antro kurso studentas Konradas Miloševičius. Prižiūrimas praktikos vadovų jis teiks nemokamas konsultacijas suaugusiems.

Nemokamos konsultacijos paaugliams nuo 17 m. ir suaugusiems:

Norėdami užsirašyti į konsultacijas, kreipkites į praktikos vadovę Mariją Bagdonienę.

Konradas apie save:

Psichologija susidomėjau Anglijoje, studijuodamas biologiją, kai supratau, kad žmogaus vidinis pasaulis ne ką paprastesnis nei išorinis. Baigęs psichologijos bakalauro studijas grįžau į Lietuvą studijuoti klinikinės psichologijos magistrantūroje, nes noriu dirbti čia ir padėti žmonėms, gyvenantiems mūsų šalyje. Mane domina tiek vaikų, tiek suaugusiųjų psichologija, psichikoje vykstantys procesai. Nors esu praktikantas, tikiuosi patirties trūkumą kompensuoti nuoširdžiu domėjimusi psichologijos mokslu, žmonių gyvenimu ir troškimu padėti.

2018-2021 m. psichologijos bakalauras Newcastle University

2021-2023 klinikinės psichologijos magistrantūra, Vilniaus Universitetas

Dalintis

Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku