Kviečiame skirti 1,2 proc. Vilniaus šeimos psichologijos centrui

Kviečiame skirti 1,2% Vilniaus šeimos psichologijos centrui!

VšĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“ teikia ilgalaikę psichoterapiją gilias psichologines traumas patyrusiems, elgesio ar emocinių sunkumų turintiems vaikams, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių sumokėti visą konsultacijų kainą. Jūsų skiriami 1,2% padeda šiems vaikams susidoroti su savo siaubu, realizuoti įgimtas galimybes ir integruotis į visuomenę.

Nuo VŠPC veiklos pradžios nemokamai arba už socialinę kainą suteikta 700 konsultacijų vaikams ir paaugliams, 43 konsultacijos tėvams ir šeimoms, 126 konsultacijos jaunuoliams ir suaugusiems. 50,5 proc. konsultacijų kainos padengėme įstaigos lėšomis, tad jūsų prisidėjimas yra labai svarbus.

Mūsų rekvizitai 1,2% paramai

Įstaigos pavadinimas: VŠĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“
Įstaigos kodas: 302660296
Bankas: SEB bankas
Banko sąskaitos nr.: LT50 7044 0600 0772 4763

Esame dėkingi už jūsų paramą!

Dalintis
Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku