Konsultacijos už simbolinę kainą

Šiuo metu Vilniaus šeimos psichologijos centre atlieka praktiką Guostė Neverauskaitė, studijuojanti Klinikinės sveikatos psichologijos magistrantūroje Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete.

Guostė teiks konsultacijas vaikams ir paaugliams. Vienos konsultacijos kaina – 15 eur.


Guostė apie save:

Tikiu, kad svarbiausias dalykas gyvenime yra žmonės. Jie mūsų pamokos, džiaugsmas, patirtys, nuotykiai ir atvirumas. Pasirinkau psichologijos kelią su svajone būti šalia tų, kuriems norisi atrasti ramybę, sukurti pokytį ir ugdyti save. Ne visada galime rinktis pasekmes, tačiau gyvenimo kelionėje galime mokytis ieškoti savęs, o tai neabejotinai padeda ne tik kasdienybėje, bet ir susiduriant su dideliais sunkumais. Tikiu, kad mano sukauptos žinios ir patirtis gali palengvinti šią kelionę, auginant vidinę stiprybę, emocinį stabilumą bei kurti naują požiūrį į save. Kviečiu pasikalbėti, patyrinėti ir, tikiuosi, bendromis jėgomis atrasti tai, kas padeda sustiprėti ir jaustis saugiam tiek pasaulyje, tiek savyje.

Guostė konsultuoja lietuvių kalba.

Išsilavinimas:

nuo 2022 m. – Klinikinės sveikatos psichologijos magistrantūros studijos Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete

Iki 2022 m. – psichologijos mokslų bakalauras Vilniaus Universiteto filosofijos fakultete

Iki 2018 m.  – Vilniaus Užupio Gimnazija

Norėdami užsirašyti į konsultacijas pas Guostę, kreipkitės į praktikos vadovę Laurą Tamulevičę.

 

 

Dalintis

Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku