Rima Breidokienė

Rima Breidokienė

Vaikų ir paauglių psichologė - psichoterapeutė

+370 602 72018

rima@seimospsichologija.lt

Susidomėjimas vaikų psichologija ir įvairių sunkumų turintiems vaikams galimybėmis prasidėjo dar gerokai anksčiau, nei baigiau universitetą, todėl daugelį metų prieš tai aktyviai dalyvavau psichologinės pagalbos telefonu tarnybos „Vaikų linija“ veikloje, rengiau pranešimus Studentų mokslinės draugijos vaikų ir paauglių psichiatrijos ir psichoterapijos būrelyje. Universitete esu įgijusi klinikinės psichologijos magistro laipsnį, apsigynusi socialinių mokslų disertaciją apie ankstyvosios savireguliacijos raidos veiksnius. Tikslingai pasirinkau psichodinaminės vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos studijas. Turiu virš 10 metų klinikinę praktiką su elgesio ir emocinių sunkumų, sunkių psichologinių traumų patyrusiais vaikais.

Kompetencija

2004 – 2006 VU klinikinės psichologijos specialybė.

2009 -2011 VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras, vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (bazinis lygis).

2012 – 2016 VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras,vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (kvalifikacijos lygis).

2014  – socialinių mokslų daktaro laipsnis. Apginta disertacija „Ankstyvosios savireguliacijos biologiniai ir psichosocialiniai veiksniai“.

Darbo patirtis

2004 – 2015 m. Vaikų laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus“ psichologė ir direktoriaus pavaduotoja metodinei ir projektinei veiklai.

2006 – 2018 m. – VU Vaikų ligoninės filialo Vaiko raidos centras, Vaikų ir paauglių psichiatrijos skyriaus medicinos psichologė.

Nuo 2015 m. VVilniaus universiteto Psichologinio konsultavimos ir mokymų centro psichologė.

Nuo 2016 m. Vilniaus šeimos psichologijos centro psichologė.

Rašyti Rimai