Teorinių-praktinių seminarų ciklas

2022-10-14 | Vilnius

Tarp psichologų ir psichoterapeutų dažna nuomonė, kad psichozių simptomatika yra išimtinai psichiatrų prerogatyva ir gydoma tik vaistais. Kartais specialistai (sąmoningai ar pasąmoningai) vengia gilintis ir suprasti net buvusią kliento psichozę. Psichozės simptomatika leidžia pažinti žmogų, jo gyvenimo dramą, neišsipildžiusius poreikius. Psichozės simbolika primena sapnus. Tai nėra tas pats, bet sapnų interpretacijos žinios prisideda suvokiant psichozę. Žiūrint į žmogaus ligą filosofiškai, pradeda ryškėti šio fenomeno prasmės kontūrai.

Seminarų metu lektorius dalinsis psichoterapeutų egzistencialistų klasikų įžvalgomis, savo pastebėjimais ir praktine patirtimi.

Datos ir temos:
2022-10-14 „Psichozių „kalba” ir prasmė egzistenciniu-filosofiniu požiūriu”
2023-01-27 „Fenomenologinis požiūris į šizofreninio spektro sutrikimus”
2023-03-31 „Disociacinių ir šizofreninio spektro sutrikimų psichoterapijos aspektai”


Seminarą ves gyd. psichiatras – psichoterapeutas Remigijus Juškėnas, sertifikuotas EPA,  egzistencinis supervizorius; Rytų Europos Egzistencinės terapijos,  Lietuvos Humanistinės psichologijos, Lietuvos psichiatrų asociacijų narys, Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos narys. Darbo patirtis klinikinėje ir privačioje praktikoje – 37 metai.

 

Informacija apie seminarą

Kaina

- 99-210 Eur*

Seminarai vyks Apkasų g. 6-9, Vilniuje, trukmė po 8 ak. val., viso – 24 ak. val.
Kaina dalyvaujant visuose trijuose seminaruose ir apmokant iš karto – 210 eur.
Dalyvaujant viename seminare – 99 eur. Bus išduodami pažymėjimai el. formatu. Dalyvių skaičius 13-15 žmonių.

Registracija el. paštu: info@seimospsichologija.lt
Tel. pasiteiravimui: +370 646 61200

 

Registruotis

Seminaras būtų naudingas psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, medicinos psichologams, psichologams, medicinos ir socialiniams darbuotojams.

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku