Teorinis-praktinis seminaras „Psichozių „kalba” ir prasmė egzistenciniu-filosofiniu požiūriu”

2022-10-14 | Vilnius

Tarp psichologų ir psichoterapeutų dažna nuomonė, kad psichozių simptomatika yra išimtinai psichiatrų prerogatyva ir gydoma tik vaistais. Kita vertus, psichozės simptomatika leidžia pažinti žmogų, jo gyvenimo dramą, neišsipildžiusius poreikius. Žiūrint į žmogaus ligą filosofiškai pradeda ryškėti šio fenomeno prasmės kontūrai.

Pirmoje seminaro dalyje aptarsime V. E. Frankl, R. Dahlke, C. G. Jung požiūrius į psichozes, lektorius dalinsis savo patirtimi, diskutuosime. Antroje seminaro dalyje kviesime pristatyti vieno paciento (kliento) istoriją supervizijai, kurios metu bandysime suprasti sutrikimo prasmę žmogaus gyvenimo kontekste.

Seminarą veda gyd. psichiatras – psichoterapeutas Remigijus Juškėnas, sertifikuotas EPA, egzistencinis supervizorius; Rytų Europos Egzistencinės terapijos, Lietuvos Humanistinės psichologijos, Lietuvos psichiatrų asociacijų narys, Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos narys. Darbo patirtis klinikinėje ir privačioje praktikoje – 37 metai.

Informacija apie seminarą

Kaina

- 99 Eur*

Seminaro vieta: Apkasų g. 6-9, Vilnius
Pradžia: 9:30 val.
Trukmė: 8 ak. val.
Dalyvių skaičius 13-15 žmonių.

Registracija el. paštu: info@seimospsichologija.lt
Tel. pasiteiravimui: +37064661200

 

Registruotis

Seminaras būtų naudingas psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, medicinos psichologams, psichologams, socialiniams darbuotojams, meno terapeutams.

Renginys suderintas su METAS sistema.
Bus išduodami pažymėjimai el. formatu.

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku