Marija Bagdonienė

Psychologist and psychotherapist

Kartais gyvenimas pateikia mums iššūkius, su kuriais patys negalime susitvarkyti. Tuomet pradedame ieškoti, kas ir kaip galėtų padėti rasti geriausią sprendimą. Man psichologo, psichoterapeuto kabinetas yra ta vieta, kur galima sustoti, išdrįsti užduoti sau neraminančius klausimus ir kartu su kitu žmogumi ieškoti atsakymų.

Domėjimosi sritys: netekčių, krizių ir savižudybių psichologija, pogimdyvinė depresija.

Kompetencija

2003 m. Psichologijos bakalauras, Vilniaus Universitetas.

2005 m. Klinikinės psichologijos magistras, Vilniaus Universitetas.

Podiplominės studijos:

2008 m. Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas, podiplominės tarptautinės dvipakopės mokymo programos „Egzistencinė terapija“. Pradinis lygis.

Konsultuoju lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Darbo patirtis

2004 – 2010 m. VšĮ „Jaunimo psichologinės paramos centras“, emocinės paramos telefonu tarnybos Vilniaus „Jaunimo linija“ administratorė, savanorių mokytoja.

2005 – 2010 m. VšĮ „Jaunimo psichologinės paramos centras“, psichologė.

2006 – 2008 m. VšĮ Antakalnio poliklinika, psichologė.

2009 – 2010 m. Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, Kaulų čiulpų transplantacijos ir intensyvios chemioterapijos skyrius, psichologė.

2016 – 2018 m. Vairavimo mokykla „Visagalis“, psichologė.

2017 – 2019 m. UAB „Depresijos gydymo centras“, psichologė.

Nuo 2017 m. iki šiol – VšĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras”, psichologė.

Susisiekite su manim

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku