Dovilė Mikučionytė

Psychologist

Šiandien save laikau psichologe, tačiau esu pabaigusi ir teisės studijas. Ilgus metus teikdama teisines konsultacijas darbuotojams, patekusiems į konfliktines situacijas su kolegomis ar darbdavių atstovais, supratau, koks svarbus ir reikalingas kiekvienam yra šiltas žmogiškas ryšys, išklausymas, nuoširdus priėmimas ir emocinis palaikymas. Taigi, galima sakyti, kad savo, kaip psichologės, profesinę patirtį pradėjau kaupti kur kas anksčiau nei baigiau formalias psichologijos studijas. Šiuos įgūdžius pagilinau savanoriaudama emocinės paramos tarnyboje „Vaikų linija“. Šiuo metu konsultuoju paauglius nuo 14 m. ir suaugusius, susidūrusius su įvairiais išoriniais ir vidiniais sunkumais, su kuriais išbūti ar kuriuos spręsti vienam atrodo per sudėtinga.

Kompetencija

2014 m. VšĮ sisteminių sprendimų institutas, sisteminės fenomenologinės psichoterapijos ir šeimos konsteliacijos modulis „Tėvų – vaikų santykiai“.

2018 m. Vilniaus universitetas, klinikinės psichologijos magistras.

2018 m. Individualiosios psichologijos institutas, individualiosios psichologijos podiplominės studijos, bazinis kursas.

Nuo 2018 m. Praktinės psichologijos studijų centras, Pradinių psichoterapijos įgūdžių mokymo kursai (geštalt ir analitinės psichologijos kryptis).

Konsultuoju lietuvių kalba.

Darbo patirtis

2017-2018 m. Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, Psichosomatinių susirgimų skyrius, profesinė psichologo praktika.

Nuo 2019 m. Vaikų ligoninė, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas, Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus medicinos psichologė.

Nuo 2019 m. Vaikų ligoninė, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas, Vaikų skausmo ir paliatyviosios pagalbos skyriaus medicinos psichologė.

Nuo 2019 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros lektorė.

Nuo 2019 m. VšĮ Vilniaus šeimos psichologijos centro psichologė.

Susisiekite su manim

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku