Nemokamos konsultacijos Vilniaus šeimos psichologijos centre

Nuo gruodžio 1 d. Vilniaus šeimos psichologijos centre atlieka praktika du Vilniaus universiteto Klinikinės psichologijos magistro studijų antro kurso studentai Vita Kuliavienė ir Deimantas Zinkevičius. Prižiūrimi praktikos vadovų jie teiks nemokamas konsultacijas vaikams, paaugliams, suaugusiems ir poroms.

Nemokamos konsultacijos vaikams nuo 5 m. ir paaugliams:

teiks Vita Kuliavienė, prižiūrima praktikos vadovės psichologės-psichoterapeutės dr. Vaidos Kalpokienės. Norėdami užsirašyti į konsultacijas, kreipkites į Vaidą Kalpokienę.

Nemokamos konsultacijos paaugliams nuo 17 m. ir suaugusiems:

teiks Deimantas Zinkevičius, prižiūrimas praktikos vadovės psichologės-psichoterapeutės Marijos Bagdonienės. Norėdami užsirašyti į konsultacijas, kreipkites į Mariją Bagdonienę.

Nemokamos konsultacijos poroms:

teiks Vita Kuliavienė, prižiūrima praktikos vadovės psichologės-psichoterapeutės Marijos Bagdonienės. Norėdami užsirašyti į konsultacijas, kreipkites į Mariją Bagdonienę.

Vita ir Deimantas parengė trumpus pristatymus apie save:

Vita Kuliavienė

Po bakalauro į psichologijos magistro studijas grįžau po gan ilgos pertraukos (14m). Per tą laiką įgijau šeimos ir santuokos studijų magistrą Austrijoje, sukūriau šeimą ir nemažą mokyklą praėjau su vyru augindama keturis savo vaikus. Taip pat kurį laiką dirbau auklėtoja privačiame vaikų darželyje, kur pajutau, kaip mane traukia taip vadinami „sudėtingesni“ vaikai, kurie dėl įvairiausių priežasčių sunkiau prisileidžia kitus, būna pikti, agresyvūs, ar atvirkščiai, nedrąsūs, nesaugūs. Santykio atradimas su jais teikė džiaugsmą, o mentorysčių susitikimai su šeimomis leido patirti bendradarbiavimo su tėvais dėl jų vaikų vaisius.

Į psichologijos studijas grįžau siekdama įgyti dar daugiau profesinių žinių ir įgūdžių padėti vaikams, paaugliams, šeimoms spręsti įvairius sunkumus, suteikti vilties ir palydėti susiduriant su įvairiais iššūkiais.

Džiaugiuosi galėdama prisijungti ir mokytis iš profesionalų šiame centre bei turėti dar daugiau praktinės darbo su vaikais, paaugliais ir suaugusiais patirties.

Deimantas Zinkevičius

Psichologijos studijas pasirinkau vedimas noro įgyti giluminį supratimą apie žmogų, jo elgseną ir pasirinkimų motyvus. Studijų procese įgijau teorinių žinių apie psichologinių sunkumų kilmę, raidą bei raišką ir tai padėjo man suprasti jų daugybinį priežastingumą, todėl psichologinį konsultavimą suprantu kaip siekį žmogui padėti geriau įsisąmoninti savo gyvenimišką patyrimą, ugdyti visuminį savęs ir pasaulio matymą, suprasti savo elgesio prasmę. Vadovaujuosi nuostata, jog mums kylantys sunkumai yra tarsi gyvenimo užduotys, į kurių sprendimo paieškos kelią kviečiu keliauti drauge.

 

Dalintis

Kitos naujienos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku