Seminaras “Tėvų psichikos ir elgesio įtaka vaiko raidai ir galimi sutrikimo perdavimo mechanizmai”

2022-05-09 | Nuotolinis seminaras

Seminaro „Psichikos sutrikimai ankstyvoje vaikystėje ir tėvų ir vaikų santykių kokybė“ II dalis

Pirmoje seminaro dalyje kalbėjome apie psichikos sutrikimus ankstyvoje vaikystėje ir analizavome tėvų ir vaikų sąveikas. Antroje seminaro dalyje aptarsime mechanizmus, kaip tėvų psichikos ir elgesio ypatumai daro įtaką mažo vaiko raidai, kaip ir kada padidėja vaiko psichopatologijos tikimybė.

Seminaro metu bus naudojama filmuota medžiaga.

Vedančioji – dr. Vaidilutė Asisi – Austrijoje sertifikuota klinikinė ir sveikatos psichologė, specializacija – vaikų, jaunimo ir šeimos psichologija. Šiuo metu dirba Autizmo terapijos centre Vienoje, verčiasi privačia praktika. Lektorė, mokslinė bendradarbė LSMU projekte „Įtraukusis ugdymas“. 

Graco universitete Austrijoje (Karl-Franzens-Universität Graz) apgynė daktaro disertaciją tema „Ryšys tarp mažų vaikų psichikos problemų ir tėvų ir vaikų santykių“.

Informacija apie seminarą

Price

- 45-55 Eur*

Nuotolinio seminaro pradžia: 2022.05.09, 9:30 val.
Trukmė 4 ak. val.
Kaina: 45 eur iki gegužės 2 d., vėliau – 55 eur.

Seminaras vyks Zoom platformoje. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams. Bus išduodami pažymėjimai el. formatu.

Kontaktai pasiteiravimui:
tel. +370 646 61200
el. paštas info@seimospsichologija.lt

Registruotis

Seminaras būtų naudingas psichologams, medicinos psichologams, psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, psichikos sveikatos slaugytojams, meno terapeutams, kitiems su šeima dirbantiems specialistams.

Dalintis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku