lt en

Apie mus

Teikiame kvalifikuotą psichologinę ir psichoterapinę pagalbą visai šeimai

Nuo 2011 m. VšĮ „Vilniaus šeimos psichologijos centras“ teikia kvalifikuotą psichologinę pagalbą tėveliams, vaikams ir paaugliams, suaugusiems, šeimoms ir poroms.

Centre taip pat rengiami kvalifikacijos kėlimo seminarai, teikiama profesinė priežiūra specialistams.

Jaukiose patalpose dirbama nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, komanda nuolat pasipildo savo darbą mylinčiais ir išmanančiais specialistais, o veiklos sritys vis papildomos naujais klientų poreikio suformuotais užsiėmimais.

VŠPC misija

Mes padedame šeimai rasti drąsos patikėti savimi ir savo resursais tam, kad įveikti problemas.

VŠPC tikslas

Padėti šeimos nariams kurti darnius, saugius santykius su savimi ir kitais.

VŠPC vizija

Tapti šeimos ir vaikų psichoterapijos kompetencijų centru Lietuvoje, suteikiant reikalingą kompleksinę pagalbą visai šeimai ir jos nariams, kad spręsti šeimos arba individualias problemas panaudojant ir jų resursus / stiprybes.

Turime du padalinius

Apie mus

Suaugusiųjų ir šeimų padalinys atstovaujantis humanistinę, egzistencinę, geštaltinę, psichodinaminę bei sisteminę šeimos psichoterapijos kryptis.

Įsikūręs pirmose VŠPC patalpose teikia suaugusiems ir šeimoms skirtas psichologines bei psichoterapines paslaugas. Šalia individualių konsultacijų suaugusiems, vyksta komandinis darbas, apimantis šeimos diagnostiką ir intervenciją. Padalinio kolektyvą sudaro patyrę suaugusiųjų ir šeimos terapijos specialistai, atstovaujantys humanistinę, geštaltinę, psichodinaminę bei sisteminę šeimos psichoterapijos kryptis. Šalia šios veiklos padalinyje aktyviai vyksta profesinės kvalifikacijos kėlimo renginiai specialistams bei didelė dalis Centro administracinių darbų.

Apie mus

Vaikų ir paauglių padalinys

2013 metais vasario mėnesį įsikūrė Vaikų ir paauglių padalinys. Jame šiuo metu veikia keturi kabinetai, pritaikyti teikti pagalbą tėvams su kūdikiais, vaikams ir paaugliams, šeimoms. Čia susibūrusi vaikų psichoterapeutų komanda nuolat bendradarbiauja, kelia savo kompetenciją, kuria augantį, besivystantį padalinį, matydami bendrą tikslą – siekti Lietuvos vaikų psichikos sveikatos gerinimo, teikiant kokybišką, prieinamą, įvairiapusę psichologinę ir psichoterapinę pagalbą vaikui ir jo aplinkai.

Susisiekite su mumis:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku